Mariánskolázeňský trojúhelník

Jarní trojúhelník v Mariánských Lázních 7-9.5.2011

Tak jsme se po letech zase dostali na tradiční orienťácké závody v Mariánskách. Páteční sprint jsme vynechali, těšili jsme se na dvě klasiky. Sobotní se běžela na mapě Balbín (kdysi Béďa) na západní straně lázeňského města, nedělní pak na mapě Pastýřské odpočívadlo na severu. V oba dny se startovalo u tenisových kurtů a lanového centra pod Lunaparkem.

Sobotní závod byl o něco kratší než potom nedělní, měl zase o něco více kontrol. Postupy byly relativně bez problémů, pouze dohledávky některých kontrol v mokřinách dělaly problémy. Medailového umístění na svých prvních závodech dosáhla v D10 Danča, která doběhla na třetím místě, v D20 zvítězila Eliška.
Další výsledky: D14 – 7. Myšák, 8. Charlota, 9. Pipi; D16 – 6. Hubert; D20 – 6. Monča; D45 – 5. Jindra; H10 – 5.Dan; H12 – 7. Pařez; H18 – Sekáč – disk; H21 – 14. Smrček; H45 – 14. Mirek, 16. Petr

V neděli se startovalo na kopci pod přehradou, tratě byly o kousek delší s méně kontrolami, což avizovalo také delší přeběhy. Přestože se jedná o 5 let starou mapu, tak až na výjimky nebyly problémy s orientací (kromě vlastní blbosti). Na stupně vítězů tentokrát dosáhla Pipi, která si doběhla pro bronzovou medaili.
Další výsledky : D10 – 4. Danča; D14 – 5. Metro, 6. Myšák, 7. Charlota; D16 – 6. Hubert; D20 – 4. Eliška, 6. Monča; D45 – 5. Jindra; H10 – 5. Dan; H12 – 4. Pařez; H18 – Sekáč – disk; H21 – 9. Smrček; H45 – 6. Mirek, Petr – disk; H55 – 3. Jarda, 16. Láďa.