Orientační běh u Aše a v Plasích

Oblastní žebříček v Aši 24-25.4.2010

Jako každoročně jsme se i letos zúčastnili závodů v orientačním běhu pořádaných ašským oddílem OB. Stejně jako letos se běželo na mapě Kozina, mezi silnicí Hazlov-Aš a státní hranicí. Oba závody startovaly na bývalém pásu, v sobotu u Polné, v neděli u Nového Žďáru. Letos se kromě ostřílených borců zúčastnili i méně zkušení a začínající závodníci – Pařez, Tetřev, Charlota, Pipi, Myšák. Tratě byly standardně náročné na volbu postupu a dohledávku. Pro všechny zúčastněné to byla příležitost, jak se seznámit s terénem, v němž se za měsíc poběží Mistrovství ČR v ROB na krátké trati a klasika do národního žebříčku.

Oblastní žebříček Kožlany 1.5.2010

Na otočku se do Kožlan na 1.máje vydali Petr a Smrček. Běhalo se na mapě Vožehák u Kožlan. V Kožlanech jsme v roce 1993 pořádali letní tábor a právě na Vožeháku jsme běhávali. Smrček (H18) se umístil na 2.příčce, Petr (H45) doběhl osmý.