Monday 25. 09. 2017    
úvod | asociace ROB |
ARDF TEAM CHEB
OK 1 KCH

Naše úspěchy

Mistrovství světa a Evropy od roku 2000

Mistrovství Evropy žáků – Česká republika, Kroměříž 2000
2.místo – jednotlivci Jakub Leinweber pásmo 2 m
2.místo – družstva Jakub Leinweber pásmo 2 m
2.místo – družstva Hana Najmanová pásmo 2 m
2.místo – družstva Hana Hozmanová pásmo 2 m

Mistrovství Evropy žáků – Polsko, Bydgoszcz 2001
3.místo – družstva Žaneta Špetová pásmo 2 m

Mistrovství Evropy – Francie, La Salvetat 2001
2.místo – družstva Miroslav Vlach st. pásmo 80 m
4.místo – družstva Miroslav Vlach st. pásmo 2 m

Mistrovství Evropy žáků – Bulharsko, Nessebar 2002
2.místo – družstva Jakub Leinweber pásmo 2 m
3.místo – družstva Jakub Leinweber pásmo 80 m
4.místo – družstva Tereza Samková pásmo 80 m

Mistrovství Evropy žáků – Německo, Bastheim 2003
2.místo – družstva Tereza Samková pásmo 80 m
4.místo – jednotlivci Tereza Samková pásmo 80 m
4.místo – družstva Tereza Samková pásmo 2 m
5.místo – družstva Jiří Vlach pásmo 80 m
5.místo – družstva Miroslav Vlach ml. pásmo 80 m

Mistrovství Evropy – Polsko, Cietniewo 2003
5.místo – družstva Miroslav Vlach st. pásmo 80 m

Mistrovství Evropy žáků – Moldávie, Kišiněv 2004
3.místo – družstva Tereza Samková pásmo 80 m
5.místo – družstva Jiří Vlach pásmo 2 m

Mistrovství světa – Česká republika, Brno 2004
1.místo – družstva Hana Hozmanová pásmo 2 m
1.místo – družstva Hana Hozmanová pásmo 80 m

Mistrovství Evropy žáků – Česká republika, Karlovy Vary 2005
2.místo – družstva Roman Borovička pásmo 2 m
3.místo – družstva Roman Borovička pásmo 80 m
3.místo – družstva Lucie Samuelová pásmo 80 m

Mistrovství Evropy – Srbsko a Černá hora, Tara 2005
4.místo – družstva Miroslav Vlach st. pásmo 80 m
5.místo – družstva Miroslav Vlach st. pásmo 2 m

Mistrovství Evropy žáků – Polsko, Grudziadz 2006
1.místo – jednotlivci Ondřej Jelínek pásmo 2 m
2.místo – družstva Ondřej Jelínek pásmo 2 m
1.místo – družstva Patrik Philipp pásmo 80 m
3.místo – družstva Patrik Philipp pásmo 2 m
1.místo – družstva Roman Borovička pásmo 80 m
3.místo – jednotlivci Roman Borovička pásmo 80 m
3.místo – družstva Roman Borovička pásmo 2 m
1.místo – družstva Tereza Francková pásmo 2 m
1.místo – družstva Tereza Francková pásmo 80 m

Mistrovství Evropy žáků – Německo, Hormersdorf 2007
1.místo – jednotlivci Tereza Francková pásmo 2 m
1.místo – družstva Tereza Francková pásmo 2 m
1.místo – družstva Tereza Francková pásmo 80 m
5.místo – jednotlivci Tereza Francková pásmo 80 m
1.místo – družstva Roman Borovička pásmo 80 m
2.místo – družstva Roman Borovička pásmo 2 m
4.místo – jednotlivci Roman Borovička pásmo 80 m
2.místo – družstva Ondřej Jelínek pásmo 80 m

Mistrovství Evropy – Polsko, Bydgoszcz 2007
5.místo – družstva Miroslav Vlach st. pásmo 2 m
5.místo – družstva Miroslav Vlach st. pásmo 80 m

Mistrovství Evropy žáků - Moldávie, Vadul Lui Voda 2008

2.místo - družstva Lucie Samuelová pásmo 80 m
4.místo - družstva Lucie Samuelová pásmo 2

Mistrovství světa - Korejská republika, Hwaseong 2008
4.místo - družstva Miroslav Vlach st. pásmo 80 m

Mistrovství Evropy žáků - Česká republika, Telč 2009
3.místo - družstva Anna Oplová pásmo 80 m
5.místo - družstva Anna Oplová pásmo 2 m

Mistrovství Evropy - Bulharsko, Obzor 2009
4.místo - družstva Roman Borovička pásmo 80 m
5.místo - družstva Roman Borovička pásmo 2 m
4.místo - družstva Miroslav Vlach st. pásmo 80 m

Mistrovství Evropy žáků - Slovensko, Bojnice 2010
2.místo - družstva Anna Oplová pásmo 2 m

Mistrovství světa - Chorvatsko, Rijeka 2010
2.místo - družstva Roman Borovička pásmo 80 m
3.místo - družstva Roman Borovička pásmo 2 m
5.místo - jednotlivci Roman Borovička pásmo 2 m

Mistrovství Evropy žáků a dorostu – Bulharsko, Primorsko 2011
2.místo - družstva Kateřina Papežová pásmo 2 m
3.místo - družstva Kateřina Papežová pásmo 80 m
3.místo – družstva Anna Oplová pásmo 2 m
5.místo – družstva Anna Oplová pásmo 80 m

Mistrovství Evropy - Rumunsko, Baile Felix 2011
1.místo – družstva Roman Borovička pásmo 2 m
1.místo – družstva Roman Borovička pásmo 80 m
4.místo – družstva Miroslav Vlach st. pásmo 80 m
4.místo – družstva Jan Michalec pásmo 80 m
3.místo – družstva Miroslav Vlach st. pásmo 2 m
3.místo – družstva Jan Michalec pásmo 2 m
4.místo – jednotlivci Miroslav Vlach st. sprint pásmo 80 m

Mistrovství Evropy žáků a dorostu – Litva, Siauliai 2012
3.místo – jednotlivci Kateřina Papežová pásmo 80 m
4.místo - družstva Kateřina Papežová pásmo 80 m

5.místo - družstva Kateřina Papežová pásmo 2 m
3.místo - družstva Michaela Kučová pásmo 2 m
3.místo - družstva Michaela Kučová pásmo 80 m
4.místo - družstva Tereza Synková pásmo 80 m
5.místo - družstva Tereza Synková pásmo 2 m
4.místo - družstva Charlota Svatková pásmo 80 m
5.místo - družstva Charlota Svatková pásmo 2 m

Mistrovství světa - Srbsko, Kopaonik 2012
2.místo – družstva Miroslav Vlach st. pásmo 80 m
4.místo – družstva Miroslav Vlach st. pásmo 2 m
6.místo – jednotlivci Miroslav Vlach st. sprint pásmo 80 m
6.místo – jednotlivci Miroslav Vlach st. pásmo 80 m

Mistrovství Evropy žáků a dorostu – Česká republika, Tři Studně 2013

1.místo – jednotlivci Daniela Trpáková pásmo 80 m
1.místo - družstva Daniela Trpáková pásmo 80 m
3.místo - družstva Daniela Trpáková pásmo 2 m
1.místo - družstva Petra Liďáková pásmo 80 m
3.místo - družstva Petra Liďáková pásmo 2 m
1.místo - družstva Tomáš Lahučký pásmo 80 m
3.místo - družstva Tomáš Lahučký pásmo 2 m
3.místo - družstva Kateřina Papežová pásmo 80 m
3.místo - družstva Kateřina Papežová pásmo 2 m
3.místo - družstva Tereza Synková pásmo 80 m
3.místo - družstva Tereza Synková pásmo 2 m
3.místo - družstva Michaela Kučová pásmo 80 m
3.místo - družstva Michaela Kučová pásmo 2 m

Mistrovství Evropy - Polsko, Kudowa Zdroj 2013

1.místo jednotlivci Blanka Adámková sprint
1.místo družstva Blanka Adámková pásmo 144 MHz
2.místo jednotlivci Blanka Adámková pásmo 144 MHz
2.místo družstva Blanka Adámková pásmo 3,5 MHz
3.místo jednotlivci Blanka Adámková pásmo 3,5 MHz
6.místo jednotlivci Blanka Adámková foxoring
2.místo družstva Miroslav Vlach st. pásmo 144 MHz
3.místo družstva Miroslav Vlach st. pásmo 3,5 MHz
4.místo jednotlivci Miroslav Vlach st. foxoring
4.místo jednotlivci Miroslav Vlach st. sprint

Mistrovství Evropy žáků a dorostu – Bulharsko, Primorsko 2014

1.místo – jednotlivci Daniela Trpáková pásmo 80 m
1.místo – družstva Daniela Trpáková pásmo 80 m
1.místo – družstva Petra Liďáková pásmo 80 m
2.místo - jednotlivci Daniela Trpáková sprint
2.místo - jednotlivci Daniela Trpáková pásmo 2 m
2.místo – družstva Daniela Trpáková pásmo 2m
2.místo – družstva Petra Liďáková pásmo 2 m
3.místo - družstva Kateřina Papežová pásmo 2 m
4.místo - družstva Kateřina Papežová pásmo 80 m

Mistrovství světa - Kazachstán, Burabay 2014

3.místo jednotlivci Blanka Adámková sprint
3.místo družstva Blanka Adámková pásmo 144 MHz
3.místo družstva Blanka Adámková pásmo 3,5 MHz
2.místo jednotlivci Miroslav Vlach st. sprint
2.místo družstva Miroslav Vlach st. pásmo 144 MHz
3.místo družstva Miroslav Vlach st. pásmo 3,5 MHz
5.místo jednotlivci Miroslav Vlach st. pásmo 3,5 MHz

Mistrovství Evropy žáků a dorostu - Polsko, Zamosc 2015

1.místo jednotlivci Daniela Trpáková sprint
2.místo jednotlivci Daniela Trpáková pásmo 80 m
5.místo jednotlivci Daniela Trpáková pásmo 2 m
2.místo družstva Daniela Trpáková, Petra Liďáková, Nela Stahlová pásmo 2m
3.místo družstva Daniela Trpáková, Petra Liďáková, Nela Stahlová pásmo 80m
4.místo jednotlivci Daniel Svatek pásmo 2 m
5.místo jednotlivci Daniel Svatek pásmo 80 m
2.místo družstva Daniel Svatek, Samuel Svatek pásmo 2 m
3.místo družstva Daniel Svatek, Samuel Svatek pásmo 80 m
4.místo jednotlivci Petra Liďáková pásmo 2 m

Mistrovství Evropy - Česká republika, Mariánské Lázně 2015

2.místo družstva Eliška Kuncová pásmo 80 m
5.místo jednotlivci Eliška Kuncová foxoring
1.místo jednotlivci Blanka Adámková sprint
1.místo družstva Blanka Adámková pásmo 80 m
2.místo jednotlivci Blanka Adámková pásmo 80 m
5.místo jednotlivci Blanka Adámková foxoring
1.místo družstva Alenka Pátková pásmo 80 m
1.místo družstva Alenka Pátková pásmo 2 m
3.místo jednotlivci Alenka Pátková pásmo 2 m
5.místo jednotlivci Alenka Pátková pásmo 80 m

Mistrovství Evropy žáků a dorostu - Norsko, Oslo 2016

 

2.místo jednotlivci Daniela Trpáková sprint
2.místo jednotlivci Daniela Trpáková pásmo 80 m
3.místo jednotlivci Samuel Svatek sprint
4.místo jednotlivci Jan Trpák sprint
5.místo jednotlivci Petra Liďáková pásmo 80 m
5.místo jednotlivci Samuel Svatek pásmo 80 m
2.místo družstva Daniela Trpáková pásmo 80 m
2.místo družstva Jan Trpák, Samuel Svatek pásmo 80 m
2.místo družstva Petra Liďáková, Nela Stahlová pásmo 80 m
3.místo družstva Petra Liďáková, Nela Stahlová pásmo 2 m
3.místo družstva Daniela Trpáková pásmo 2 m
5.místo družstva Samuel Svatek, Jan Trpák pásmo 2 m


Mistrovství světa - Bulharsko, Albena 2016

2.místo družstva Alenka Pátková pásmo 80 m
2.místo družstva Alenka Pátková pásmo 2 m
5.místo jednotlivci Miroslav Vlach pásmo 2 m
5.místo družstva Miroslav Vlach pásmo 2 m
6.místo družstva Miroslav Vlach pásmo 80 m

 

Mistři republiky od roku 1982

1982 ČSR Mladotice
Miroslav Vlach M20 pásmo 80 m
Roman Vlach M16 pásmo 80 m
Roman Vlach M16 pásmo 2 m

1983 ČSSR Orava
Roman Vlach M16 pásmo 2 m

1990 ČR Karviná

Milan Turek M10 pásmo 80 m

1994 ČR Č.Třebová
Jana Slaninová D10 pásmo 80 m

1995 ČR Štramberk
Jana Slaninová D10 pásmo 80 m

1996 ČR Jablonné v P.
Anežka Michalcová D10 pásmo 2 m

1997 ČR Mar.Lázně
David Pišoja M10 pásmo 80 m
Jana Slaninová D13 pásmo 80 m
Monika Marešová D10 pásmo 2 m

1998 ČR Šternberk
Hana Hozmanová D10 pásmo 2 m
Monika Marešová D10 pásmo 80 m

1999 ČR Králíky
Jakub Leinweber M10 pásmo 2 m
Jakub Leinweber M10 pásmo 80 m

2000 ČR Čelákovice
Tereza Samková D10 pásmo 80 m
Jakub Rajtmajer M10 pásmo 80 m
Žaneta Špetová D13 pásmo 80 m

2001 ČR Havířov
Tereza Samková D10 pásmo 80 m
Žaneta Špetová D13 pásmo 80 m
Žaneta Špetová D13 pásmo 2 m
Ivana Pljučarská D13 foxoring

2002 ČR - Turnov, Brno

Roman Borovička M10 park 80 m
Roman Borovička M10 klasika 2 m
Tereza Samková D13 klasika 2 m

2003 ČR Bílovice
Patrik Philipp M10 klasika 80 m
Tereza Francková D10 krátká trať 80 m

2004 ČR Turnov
Miroslav Vlach ml. M13 park 80 m

2005 ČR Lipnice, Bečov
Jakub Rajtmajer M13 krátká trať 2 m
Rajtmajer,Borovička, Philipp M13 štafety

2006 ČR Babákov, Zvůle, Vsetín, Boskovice
Patrik Philipp M13 klasika 2 m
Patrik Philipp M13 klasika 80 m
Roman Borovička M13 krátká trať 2 m
Tereza Francková D13 krátká trať 80 m
Tereza Francková D13 klasika 80 m
Tereza Francková D13 noční
Rajtmajer, Vlach M., Papež J. M16 štafety

2007 ČR Turnov, Mimoň, M.Lázně
Jakub Papež M16 noční
Miroslav Vlach st. M40 noční
Lucie Samuelová D13 krátká trať 2 m
Tereza Francková D13 sprint
Jiráňová,Hozmanová, Najmanová  D20 štafety

2008 ČR Horní Slavkov
Lucie Samuelová D13 noční
Vojtěch Papež M13 noční
Miroslav Vlach M16 noční
Blanka Jiráňová D20 dlouhá
Jindra Papežová D35 dlouhá

2008 ČR Hranice na Moravě
Lucie Samuelová D13 krátká 3,5 MHz
Lucie Samuelová, Anna Oplová, Kateřina Kučová  D13 štafety
Roman Borovička, Jiří Vlach, Miroslav Vlach M16 štafety

2009 ČR Holice v Č.
Blanka Jiráňová D20 noční 3,5 MHz
Roman Borovička M16 noční 3,5 MHz

 

2009 ČR Teplice
Eliška Kuncová D20 krátká trať 144 MHz

2009 ČR Dolní Žandov
Michaela Kučová M10 klasika 144 MHz

2010 ČR Cheb, Nový Jičín, Praha
Roman Borovička M16 klasika 2 m
Anna Oplová D13 krátká trať 2 m
Kateřina Papežová D10 klasika 2 m
Tereza Synková D10 krátká trať 2m

2011 ČR Cheb, Kroměříž, Turnov, Svitavy
Daniela Trpáková D12 krátká trať 80 m
Kateřina Papežová D14 krátká trať 2 m
Josef Papež M12 foxoring
Anna Oplová D16 foxoring
Eliška Kuncová D20 foxoring
Jan Michalec M50 foxoring
Miroslav Vlach M50 sprint
Tereza Synková, Kateřina Papežová, Michaela Kucová D14 štafety
Eliška Kuncová, Kateřina Kučová, Hana Najmanová D20 štafety
 
2012 ČR Olomouc, Beskydy,Vidnava, Bečov
Daniela Trpáková D12 krátká trať 80m, sprint, klasika 2 m, klasika 80 m
Kateřina Papežová D14 krátká trať 2 m, foxoring
Tereza Synková D14 sprint, klasika 2 m
Martin Stárek M14 klasika 2 m
Eliška Kuncová D20 klasika 2 m
Miroslav Vlach  M50 krátká trať 80 m
Tereza Synková, Charlota Svatková, Daniela Trpáková D14 štafety

2013 ČR Aš,  Svitavy Třešť, Příbram

Daniela Trpáková (kat. D14): sprint, krátká trať v pásmu 144 MHz
Petra Liďáková (kat. D12) : sprint, krátká trať v pásmu 144 MHz, krátká trať v pásmu 3,5 MHz
Tomáš Lahučký (kat. M14): pásmo 144 MHz
Daniel Svatek (kat. M12): krátká trať v pásmu 144 MHz
Eliška Kuncová (kat. D20): krátká trať v pásmu 144 MHz
Blanka Adámková (kat.D35): klasika v pásmu 3,5 MHz, sprint
Miroslav Vlach (kat. M50): sprint, foxoring

2014 ČR Mukařov, Štramberk, K.Vary, Třebíč

Daniela Trpáková (kat. D14): foxoring, krátká trať v pásmu 144 MHz a v pásmu 3,5 MHz
Petra Liďáková (kat. D14) : pásmo 144 MHz a 3,5 MHz
Kateřina Papežová (kat. D16) : krátká trať v pásmu 3,5 MHz
Jan Trpák (kat. M12) : sprint
Blanka Adámková (kat.D35): pásmo 144 MHz
Miroslav Vlach (kat. M50): pásmo 144 MHz a 3,5 MHzt
Petra Liďáková, Dominika Daňková, Kateřina Stárková (kat.D14) : štafety
Daniela Trpáková, Charlota Svatková, Kateřina Papežová (kat.D19) : štafety

2015 M ČR Daliměřice, Tři Studně, Nasavrky, Jevíčko, Ústěk, Bílovice

Daniela Trpáková (D14) : klasika pásmo 2m a 80 m, krátká trať 2 m a 80 m, foxoring
Daniel Svatek (M14) : klasika pásmo 2 m, krátká trať 2 m a 80 m
Jan Trpák (M12) : foxoring
Blanka Adámková (D35) : krátká trať 80 m
Alenka Pátková (D60) : krátká trať80 m, klasika pásmo 80 m
Miroslav Vlach st. (M50) : krátká trať 80 m, klasika pásmo 80 m
Jindra Papežová (D50) : krátká trať 80 m
Daniela Trpáková, Kateřina Stárková, Nela Stahlová (D14) : štafety
Daniel Svatek, Samuel Svatek, Jan Trpák (M14) : štafety

2016 M ČR Bílovice, Mariánské Lázně, Osečná, Sušice


Daniela Trpáková (D16) : krátká trať 2m, klasika 2 m
Petra Liďáková (D14) : foxoring
Blanka Adámková (D35) : foxoring
Samuel Svatek (M14) : klasika 2 m
Jan Trpák (M14) : krátká trať 2 m
Daniel Svatek (M16) : krátká trať 2 m
Jaroslav Jirásek (M60) : foxoring

Další mezinárodní mistrovství:


Mistrovství Německa 2003 Bastheim
Blanka Jiráňová D20 klasika 2 m

Mistrovství Německa 2007 Waldsassen

Blanka Jiráňová D20 klasika 2 m
Lucie Samuelová D16 klasika 2 m

Mistrovství Německa 2008 Sondershausen
Blanka Jiráňová D20 klasika 80 m

 

Copyright ARDF-CHEB 2007, stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM

Lukyna | www.tisk-slozenek.cz | Drevoplot | www.cfklub.cz