Monday 25. 09. 2017    
úvod | asociace ROB |
ARDF TEAM CHEB
OK 1 KCH

Úspěchy v roce 2008

Naše úspěchy v roce 2008 - umístění na MS, MEŽ a na Mistrovství ČR, zahraniční mistrovství

Žáci a dorost

Lucie Samuelová (starší žákyně)  

2.místo ME žáků – pásmo 144 MHz (družstva)

4.místo ME žáků – pásmo 3,5 MHz (družstva)

1.místo M ČR noční závod
1.místo M ČR krátká trať 3,5 MHz
4.místo M ČR foxoring
4.místo M ČR klasická trať 144 MHz
 

Roman Borovička (junior)                             

3.místo M ČR sprint

3.místo M ČR krátká trať 144 MHz

4.místo M ČR noční závod

5.místo M ČR dlouhá trať

3.místo M GER klasická trať 144 MHz
4.místo M GER klasická trať 3,5 MHz
 
Miroslav Vlach ml. (junior)             
1.místo M ČR noční závod
 
Anna Oplová (starší žákyně)          
2.místo M ČR noční závod
2.místo M ČR klasická trať 144 MHz
 
Michaela Kučová (ml. žákyně)     
2.místo M ČR krátká trať 3,5 MHz
2.místo M ČR klasická trať 144 MHz
4.místo M ČR klasická trať 3,5 MHz
 

Jakub Papež (junior)                        

2.místo M ČR noční závod

 
Kateřina Papežová (ml.žákyně)    
3.místo M ČR klasická trať 3,5 MHz
4.místo M ČR klasická trať 144 MHz

Kateřina Kučová (st.žákyně)         
3.místo M ČR noční závod
4.místo M ČR krátká trať 144 MHz
 
Vojtěch Papež (st.žák)                     
1.místo M ČR noční závod
 
Tereza Francková (juniorka)          
4.místo M ČR krátká trať 144 MHz
5.místo M ČR dlouhá trať
 
Dospělí
 
Blanka Jiráňová (ženy)                  
1.místo M ČR dlouhá trať
2.místo M ČR noční závod
2.místo M ČR klasická trať 3,5 MHz
5.místo M ČR krátká trať 3,5 MHz
1.místo M GER klasická trať 3,5 MHz
2.místo M GER klasická trať 144 MHz
 
 
Hana Najmanová (ženy)                
3.místo M ČR noční závod
3.místo M ČR dlouhá trať
 
Veteráni

Miroslav Vlach (veteráni nad 40 let)     

4.místo MS – 3,5 MHz (závod družstev)

6.místo MS – 144 MHz (závod družstev)

3.místo M ČR krátká trať 144 MHz
4.místo M ČR sprint
 

Jindra Papežová (veteránky nad 35 let)   

1.místo M ČR dlouhá trať

 
Kolektivy mládežnické
 

Lucie Samuelová, Anna Oplová, Kateřina Kučová  

1.místo M ČR ve štafetách (st.žákyně)

 

Roman Borovička, Jiří Vlach, Miroslav Vlach                         

1.místo M ČR ve štafetách (junioři)

 

Jakub Papež, Vojtěch Papež, Tereza Francková                     

3.místo M ČR ve štafetách (junioři)

 
Kolektivy dospělých
 

Jindra Papežová, Blanka Jiráňová, Hana Najmanová                          

3.místo M ČR ve štafetách (ženy)

 

Jindřich Papež, Petr Čech, Miroslav Vlach                                 

2.místo M ČR ve štafetách (veteráni)

Copyright ARDF-CHEB 2007, stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM

Lukyna | www.tisk-slozenek.cz | Drevoplot | www.cfklub.cz