Orientační běh - květnové závody

Květnové závody v OB - Mariánské Lázně, Šumperk, Liberec, Karlovy Vary, Sokolov

Jarní trojúhelník - Mariánské Lázně 29.4.-1.5.2017 - oblastní žebříček

Oblastní žebříček sestávající se ze 4 závodů - sprint, krátká trať, klasika a klasika. Běželo se v M.Lázních na ploché dráze (E1), v Jedlové (E2+E3) a v Maršových Chodech (E4)Závodů se zúčastnil Jarda Jirásek (H65), který zvítězi v prvních třech etapách a ve čvrté etapě doběhl jako druhý. V celkovém součtu si ale připsal prvenství na kategorii H65. Z našich malých se v neděli zúčastnila Barča Ptáčková, která v D10L doběhla na 6.místě

Žebříček A - Šumperk 13-14.5.2017

Závodů se zúčasnil pouze Honza Michalec. Běželo se v prostoru map Olšanka (klasika) a Paprsek (krátká) nedaleko Starého Města pod Sněžníkem. Honza v kategorii H60B vybojoval druhé a páté místo.

Žebříček B - Liberec 13-14.5.2017

V tomto termínu reprezentoval náš oddíl v blízkosti Ještědu Jarda Jirásek. Závodilo se v prostoru Křižan. V sobotu byla na programu klasika, v neděli krátká trať. Jarda v obou závodech v kategorii H70B obsadil shodně 3. příčku.

Oblastní žebříček - Karlovy Vary 20-21.5.2017

Většina závodníků byla na Tesáku na závodech v ROB. Sobotního závodu na klasice se zúčastnila Daniela Trpáková, která na mapě Kolovák u Vítkovy Hory zvítězila v kategorii D16. V kat. H45 startoval jak v sobotu, tak i v neděli Petr Čech.

Oblastní žebříček - Šindelová - 27-28.5.2017

V sobotu jsme měli Krajský přebor v ROB v Aši na Haibergu, takže na OB jeli jen Jarda Jirásek a Petr Čech. V neděli jsme se již trochu rozrostli a závodů se zůčastnili ještě Daniel Svatek, Samuel Svatek, Petra Liďáková, Laura Gillarová, Viki Maierová, Ája Fryšová, Žaneta Fryšová, Zuzka Fyšová, Zdeněk Fryš, Ladislav Schejbal, Jan Michalec a Miroslav Vlach. Medailové umístění v sobotu a v neděli vybojoval Jarda Jirásek (H65), který 2x zvítězil. V nedělním závodu si pro 2.místo doběhla v D10 Viki Maierová, na 4.místě pak skončila Žaneta Fryšová (D10L).

Výsledky všech závodů v OB najdete na ORISu - závodní a výsledkový servis ČSOS.
- - / - - - / . // - - / - - - / . //   - - / - - - / .. // - - / - - - / .. //   - - / - - - / ... // - - / - - - / ... //   - - / - - - / .... // - - / - - - / .... //   - - / - - - / ..... // - - / - - - / ..... //