Sunday 24. 06. 2018    
úvod | asociace ROB |
ARDF TEAM CHEB
OK 1 KCH

Podzimní soustředění - Žihle- Sklárna

Podzimní prázdniny ve znamení sportovních akcí

Podzimní prázdniny se uskutečnily ve znamení dvou soustředění. Žákovská a dorostenecká reprezentace, kam z našeho oddílu odjeli Danča, Petty, Špageta, Dandroid, Puštík a Wyba, měla již potřetí podzimní akci nedaleko Hradce Králové. Od středy do neděle byly pro účastníky připraveny tréninkové závody v pásmu 3,5 a 144 MHz.

 

Náš oddíl uspořádal pro ty menší a nejmenší podzimní soustředění od den kratší, tj. od středy do soboty. Jeli jsme na Sklárnu, kde jsme byli v létě na táboře. Zúčastnili se Štrůdl, Mlčoch, Pulec, Keliška, Viki, Laura, Agi, Kiki, Štěpán a Kubík, jako instruktoři jeli Vlasta, Lucka, Kiwik a Mirek. Na programu byl trénink a závod v pásmu 80 m, orienťáky, postupy podle azimutů a množství her, které připravila Vlasta pod názvem "Cesta do Dawsonu". Všichni museli splnit tři úkoly na získání vybavení pro přechod průsmyku Chilkoot a doputovat do města Dawson. Všichni se museli naučit uzly, vyluštit morseovkou napsanou zprávu, orientovat se v noci podle hvězd, putovat podle azimutu, chůze po kořenech stromů "v bažinách".. Mezi další úkoly patřilo noční hledání desperátů, házení šipek, sestavení vybavení zálesáka od A do Z, zkouška síly (páka) a zkouška odvahy. Hráli jsme Osadníky z Katanu, boj o vlajky, Tlučhubu a Bručouna, čísla, přehazovanou a další. Za splněné úkoly banka v Dawsonu vyplácena zlaté valouny a kdo měl štěstí, také nějjaké našel. Večer bylo zpívání s kytarou. Vítězství si připsala Laura, druhý nejlepší zlatokop byl Pulec a na třetím místě skončili Kubík, Mlčoch a Keliška.

Mimo her jsme běhali i podle mapy a buzoly a s rádiem, absolvovali jsme orienťák - hvězdici (Mirek tam při stavbě vyplašil 15ti hlavé stádo divokých prasat), hvězdici na 80m, orienťák - paměťák, orienťák - postupy a závod v pásmu 80m. Dvakrát jsme rovněž měli hodinový trénink v tělocvičně, ráno rozcvičky. V pátek odpoledne jsme šli na výlet na BÁBU a DĚDKA.

zde jsou výsledky OB a ROB (až po zpracování)

Ve fotogalerii je výběr fotek (sekce tábor-soustředění), kde jsou jak fotky z letního tábora, tak i nyní z podzimního soustředění.


Copyright ARDF-CHEB 2007, stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM

Lukyna | www.tisk-slozenek.cz | Drevoplot | www.cfklub.cz