Sunday 24. 06. 2018    
úvod | asociace ROB |
ARDF TEAM CHEB
OK 1 KCH

Pohár přátelství - 39.ročník - NŽ 2015

39.ročník Poháru přátelství - Horšovský Týn 2-4.10.2015

Na poslední závody národního žebříčku jsme se sjeli na západ Čech, na okraj Chodska, do Horšovského Týna. Pořadatelé z pražského Fox klubu již tradičně připravili závěrečné závody letošní sezóny. Po oba dva dny se závodilo v přírodním parku SEDMIHOŘÍ. Trochu netradičně se běžela obě pásma proti sobě. V sobotu měly žákovské, dorostenecké a veteránské kategorie dvoumetr a junioři spolu se seniory a nejmladšími veterány osmdesátku. V neděli tomu pak bylo naopak. Tratě byly zajímavé, nezáludné a protože už vlastně o nic nešlo, tak i pohodové. Z našeho oddílu jeli i nováčci. Pulec byl sice již jednou na NŽ v Nasavrkách, ale pak měl pauzu. Nicola byla naopak poprvé a řádně si to užila. No řekněte, kdy v lese narazíte zblízka na jelena.

A výsledky? Na zlato dosáhli Daniela (D14) v obou pásmech a Alena (D60) na dvoumetru. Stříbrnou medaili vybojovali Petra (D14), Wyba (M12), Šája (D19) na dvoumetru a Eliška (D20) na osmdesátce. Bronzovou medaili získal na dvoumetru Daniel (M14) a na osmdesátce Šája (D19), Alena (D60), Daniel (M14) a Mirek (M50).

Pohár přátelství vyhlašuje také celkové výsledky z obou závodů, první místo získala Daniela (D14), druhé místo Petra (D14), Šája (D19), Alena (D60), třetí příčku obsadili Wyba (M12), Daniel (M14) a Mirek (M50). V soutěži družstev o putovní pohár skončilo družstvo DCH2 ve složení Daniel, Šája a Alena na druhém místě za družstvem GBM1 a před třetím ASP1.

Výsledková listina

Mapa závodů:

 
Copyright ARDF-CHEB 2007, stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM

Lukyna | www.tisk-slozenek.cz | Drevoplot | www.cfklub.cz