Sunday 24. 06. 2018    
úvod | asociace ROB |
ARDF TEAM CHEB
OK 1 KCH

Akce - podzimní prázdniny říjen 2014 - H.Králové - Aš

Podzimní soustředění ŽDR a přespání v Aši na Hainbergu

O letošních podzimních prázdninách se konaly dvě akce. První bylo podzimní soustředění žákovské a dorostenecké reprezentace, které se konalo od pátku 24.10. do úterý 28.10.2014 u Hradce Králové. Bydlení bylo v kempu Stříbrný rybník, běhalo se na okolních mapách. Z našeho oddílu se zúčastnili Dandroid, Puštík, Wyba, Brety, Danča a Špageta. Článek o průběhu soustředění najdete na www.ardf.cz .

    


Pro ostatní jsme připravili jednodenní akci v Aši na Hainbergu s přespáním na naší chatě (27-28.10.2014). Trochu polní podmínky a poměrně chladné počasí neodradilo 10 odvážlivců : Agi, Laura, Alík, Keliška, Domča, Viki, Šlája, Krab, Kiwik a Mia. Večer jsme museli roztopit kamna, čímž se nám podařilo zvednout teplotu z 5°C na celkem příjemných 17°C. Stihli jsme ještě upéci buřty, zahrát noční hru a vyprávět pohádku "O rudé Karle" (tvůrčí přepracování pohádky O červené Karkulce). Nakonec jsme si zahráli na kytaru a mandolínu pár písniček.

Noc proběhla bez potíží, jen Alík spadla z palandy. Ráno jsme po snídani vyrazili na orienťák, vyzkoušeli jsme si najít kontrolu jak na osmdesátce, tak i na dvoumetru. Všichni splnili úkoly a mohli si odnést odměnu, která se nacházela v tajemné truhle. Domů jsme jeli s tím, že akci budeme v příhodném čase opakovat.

Copyright ARDF-CHEB 2007, stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM

Lukyna | www.tisk-slozenek.cz | Drevoplot | www.cfklub.cz