Thursday 16. 08. 2018    
úvod | asociace ROB |
ARDF TEAM CHEB
OK 1 KCH

28.ročník poháru Fr.Lázní

Pohár Františkových Lázní a krajský přebor na krátké trati v ROB

Tradiční podzimní termín na konci září byl již po dvacáté osmé vyhrazen soutěži družstev O pohár Františkových Lázní a současně krajskému přeboru na krátké trati v rádiovém orientačním běhu. Tyto závody byly rovněž posledními, které se započítávaly do krajského žebříčku pro rok 2014. Závodilo se na mapě Střelnice na západ od Františkových Lázní. Vedle tratí pro zkušené závodníky byla připravena i trasa pro začátečníky.
Prvním závodem byl dvoumetr a stavitel Smrček natáhl trať po celém závodním prostoru. Postupně se zhoršovalo počasí a  bylo třeba postavit přístřešek jako ochranu před deštěm. Ten se dostavil po prvním závodu v odpoledních hodinách spolu s ne příliš vzdálenými bouřkami. Následovala poměrně rychlá osmdesátka za mírného deště.

Vítězství v kategorii začátečníků si připsala Daniela Šimáčková. V závodě v pásmu 144 MHz na prvním místě skončili Petr Král (M9), Sára Philippová (D12), Samuel Svatek (M12), Daniela Trpáková (D14), Martin Stárek (M16), Edita Křížová (D20). V druhém závodu v pásmu 3,5 MHz si většina své vítězství zopakovala, pouze v kategorii D12 se tentokrát na prvním místě umístila Kateřina Stárková. Soutěž družstev o putovní pohár vyhrálo družstvo ve složení Eliška Růžičková, Samuel Svatek a Daniel Svatek.

výsledková listina   mapa závodu

Copyright ARDF-CHEB 2007, stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM

Lukyna | www.tisk-slozenek.cz | Drevoplot | www.cfklub.cz