Sunday 24. 06. 2018    
úvod | asociace ROB |
ARDF TEAM CHEB
OK 1 KCH

Mistrovství ČR na klasice - Valeč u Třebíče 30-31.8.2014

Mistrovství ČR v ROB - Valeč u Třebíče - 11 medailí v deseti lidech

Mistrovství na klasických tratích v pásmu 2 m a 80 m uspořádal bílovický oddíl nedaleko dukovanské jaderné elektrárny v lesním prostoru okolo rozhledny Babylon. Mírně zvlněný terén s jednou dominantou a množstvím cest předurčil charakter závodu jako velmi rychlý, a to i na dvoumetru.
Závod v tomto pásmu startoval na východní straně závodního prostoru směrem k Mohelnici, cíl byl cca uprostřed mapy rovněž na východní straně. Protože kategorie MD12-14 nesměly přes silnici, bylo celkem jasné, ve které části budou jednotlivé kontroly.První den pro naše barvy vyzněl výborně. Titul Mistra ČR a zlatou medaili si odnesli Petra (D14), Blanka (D35) a Mirek (M50). Na stříbrný stupínek vystoupal Honza (M50) a bronzovou medaili vybojovala Nela (D12) a Charlota (D16). Pro Nelu to byl první závod na republikové úrovni a také první medaile.

 

Nedělní závod v pásmu 80 m startoval v prostoru předchozího cíle s tím, že vlastní start byl rozdělen "před silnicí" - dospělí a "za silnicí" - děti. Opakoval se scénář z předchozího dne s rozmístěním kontrol s tím rozdílem, že tzv. "dětské" měli dospělí za zády. Cíl byl tentokrát u vyhlídkové věže Babylon, takže do cíle se muselo do kopce. I v tomto závodu jsme vybojovali medaile: zlato - Petra (D14) a Mirek (M50), stříbro - Blanka (D35), bronz - Samuel (M12) a Honza (M50). Čtvrté místo obsadila Nela (/D12), Charlota (D16) a Eliška (D20).

         

Výsledková listina ZDE (až bude k dispozici)...
Copyright ARDF-CHEB 2007, stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM

Lukyna | www.tisk-slozenek.cz | Drevoplot | www.cfklub.cz