Startovní listina štafety štafety startovní čísla

Výsledky foxoring

Protokol a celkové výsledky soutěže

Mezičasy 80 m + 2 m + foxoring

Článeček o průběhu 4denních bude (až ho napíšu) - tak tady je:

Štafety se běžely v prostoru mezi Otovicemi a Velkým rybníkem. Přestože se jednalo o rovinatý terén, byla trať od sedmi až dvanácti kontrolách poměrně náročná a některé ze třetích úseků štafet musely vynechat některé kontroly, aby závodníci stihli v limitu doběhnout do cíle a štafeta byla hodnocena. Přestože byl chebský oddíl pořadatelem, tak postavil celkem 4 štafety, které se umístily na medailových pozicích. Zlato si odvezla štafeta v kat. D14 ve složení Petra Liďáková, Kateřina Stárková a Dominika Daňková, kat. D19 ve složení Daniela Trpáková, Charlota Svatková a Kateřina Papežová, stříbro štafeta v kat. M14 ve složení Daniel Svatek, Samuel Svatek a Jan Trpák, kat. MIX ve složení Martin Stárek, Josef Papež a Matěj Martinec.
Druhým závodem byla klasika v pásmu 3,5 MHz (80 m), který závodníky zavedl do náročného terénu kolem Rájce na Nejdecku. Sportovci si vyzkoušeli běh v podhorském kamenitém a členitém terénu v délce od 3 km pro nejmladší (a nejstarší) až po 8 km pro seniorské kategorie. Chebští úspěšně zabodovali a zlatou medaili si na krk pověsila Daniela Trpáková (D14), Katka Papežová (D16), Jan Trpák (M12), stříbrnou Blanka Adámková (D35). Dalším závodem byla opět klasika, tentokrát v pásmu 144 MHz. Závodním prostorem byly lesy u obce Pila a i zde se naši závodníci neztratili. Již třetí zlatou medaili vybovovala Daniela Trpáková (D14), další zlato přidal Jan Trpák (M12), stříbrnou Katka Papežová (D16) , Samuel Svatek (M12) a Daniel Svatek (M14).
Čtvrtý závod byl Mistrovství ČR ve foxoringu, který se opět běžel na mapě Rájec, v jeho jihovýchodní části. Stavitel Honza Michalec připravil zajímavé tratě a závodníci tak mohli prokázat nejen své běžecké schopnosti, ale hlavně práci s mapou. Čtvrté zlato získala Daniela Trpáková (D14) a stala se tak nejúspěšnější závodnicí celých 4denních. Stříbrnou medaili si vyběhla Katka Papežová (D16) a Samuel Svatek (M12), bronzovou pak Jan Trpák (M12). Celková bilance chebských závodníků jsou tři tituly Mistra ČR a celkem 17 medailí.