Sunday 24. 06. 2018    
úvod | asociace ROB |
ARDF TEAM CHEB
OK 1 KCH

2.soustředění ŽDR Čeřínek 10-13.4.2014

Čeřínek 10-13.4.2014

Druhé tréninkové soustředění ŽDR se konalo ve druhém prodlouženém víkendu v dobnu na Čeřínku. Z našich se zúčastnili Petra, Charlota a Katka za holky a Tomáš, Martin, Pepa a Dan za kluky. Realizační tým připravil celkem sedm tréninkových jednotek V pátek byla dopoledne klasika 80 m, odpoledne půlminutové relace na dvoumetru a jednokolový osmdesátkový sprint. V sobotu byla připravena kombinace orienťáku s následující osmdesátkou.Odpoledne se běžel modelový závod ve sprintu — tentokráte v plné dvoukolové verzi. V neděli se končilo klasikou na dvoumetru.

Telegrafická zpráva od Petry:
Druhě jarní soustředění žákovské a dorostenecké reprezentace se konalo od 11.dubna do 13.dubna na Čeřínku u Jihlavy. 

1.den, pátek, dopoledne – jsme běželi v pásmu 3,5HMz kategorie D14 brala méně kontrol, než ostatní kategorie. Po výtečném jídle jsme došli na start a vystartovali do pásma 144HMz s 30ti sekundovými relacemi. Cíl odpoledního závodu byl zároveň stertem jednokolového sprintu.

2.den sobota dopoledne – nás vypustili do lesa na pásmo 3,5HMz s 30ti sekundovými relacemi. Odpoledne jsme měli dvoukolový sprint. Jelikož je sprint na krátkou dobu, tak po něm následovala hra.

3.den neděle dopoledne jsme si zaběhli závod v pásmu 144HMz klasika.

Copyright ARDF-CHEB 2007, stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM

Lukyna | www.tisk-slozenek.cz | Drevoplot | www.cfklub.cz