Thursday 23. 11. 2017    
úvod | asociace ROB |
ARDF TEAM CHEB
OK 1 KCH

Úspěchy v roce 2011

Jednotlivci – mládež a dorost:

1. Kateřina Papežová (starší žákyně) – členka žákovské a dorostenecké reprezentace ČR
- 2.místo MEŽD Bulharsko – soutěž družstev – pásmo 144 MHz
- 3.místo MEŽD Bulharsko – soutěž družstev – pásmo 3,5 MHz
- 7.místo MEŽD Bulharsko - jednotlivci - pásmo 144 MHz
- 8.místo MEŽD Bulharsko - jednotlivci - pásmo 3,5 MHz
- 1.místo M ČR na krátké trati – pásmo 144 MHz
- 2.místo M ČR na krátké trati – pásmo 3,5 MHz
- 2.místo M ČR na klasické trati – pásmo 3,5 MHz
- 4.místo M ČR na klasické trati – pásmo 144 MHz
- 5.místo M ČR ve sprintu

2. Anna Oplová (dorostenka) – členka žákovské a dorostenecké reprezentace ČR
- 3.místo MEŽD Bulharsko – soutěž družstev – pásmo 144 MHz
- 5.místo MEŽD Bulharsko – soutěž družstev – pásmo 3,5 MHz
- 1.místo M ČR ve foxoringu
- 2.místo M ČR ve sprintu
- 3.místo M ČR na klasické trati – pásmo 3,5 MHz
- 3.místo M ČR na krátké trati – pásmo 3,5 MHz
- 4.místo M ČR na klasické trati – pásmo 144 MHz
- 5.místo M ČR na krátké trati – pásmo 144 MHz


3. Roman Borovička (junior) – člen juniorské reprezentace ČR
- 1.místo MEJ Rumunsko – soutěž družstev – pásmo 3,5 MHz
- 1.místo MEJ Rumunsko – soutěž družstev – pásmo 144 MHz
- 3.místo M ČR ve sprintu
- 3.místo M ČR na dlouhé trati
- 4.místo M ČR ve foxoringu
- 4.místo M ČR na klasické trati – pásmo 3,5 MHz


4. Daniela Trpáková (mladší žákyně)
- 1.místo M ČR na krátké trati – pásmo 3,5 MHz
- 2.místo M ČR na klasické trati – pásmo 3,5 MHz
- 5.místo M ČR na klasické trati – pásmo 144 MHz


5. Josef Papež (mladší žák)
- 1.místo M ČR na klasické trati – pásmo 3,5 MHz
- 2.místo M ČR na foxoringu
- 2.místo M ČR ve sprintu


6. Tereza Synková (starší žákyně)
- 2.místo M ČR na klasické trati - pásmo 144 MHz
- 2.místo M ČR ve foxoringu
- 3.místo M ČR ve sprintu
- 5.místo M ČR na klasické trati – pásmo 3,5 MHz


7. Michaela Kučová (starší žákyně)
- 3.místo M ČR na krátké trati – pásmo 144 MHz
- 4.místo M ČR ve sprintu
- 4.místo M ČR ve foxoringu
- 4.místo M ČR na klasické trati – pásmo 3,5 MHz
- 5.místo M ČR na klasické trati – pásmo 144 MHz
- 5.místo M ČR na krátké trati – pásmo 3,5 MHz


8. Tomáš Lahučký (mladší žák)
- 3.místo M ČR na krátké trati – pásmo 3,5 MHz
- 4.místo M ČR ve sprintu
- 5.místo M ČR ve foxoringu


9. Martin Stárek (starší žák)
- 4.místo M ČR ve foxoringu
- 4.místo M ČR ve sprintu


10. Nadia Širšová (mladší žákyně)
- 4.místo M ČR na krátké trati – pásmo 3,5 MHz

11. Daniel Svatek (mladší žák)
- 5.místo M ČR na krátké trati – pásmo 144 MHz

Jednotlivci – dospělí

1. Eliška Kuncová (ženy)
- 1.místo M ČR ve foxoringu
- 4.místo M ČR na krátké trati – pásmo 3,5 MHz


2. Hana Najmanová (ženy)
- 5.místo M ČR na dlouhé trati


Jednotlivci – veteráni

1. Miroslav Vlach (veteráni nad 50 let) – člen veteránské reprezentace ČR
- 3.místo ME Rumunsko – soutěž družstev – pásmo 144 MHz
- 4.místo ME Rumunsko  - jednotlivci - sprint 
- 4.místo ME Rumunsko – soutěž družstev – pásmo 3,5 MHz
- 7.místo ME Rumunsko - jednotlivci - pásmo 144 MHz
- 1.místo M ČR ve sprintu
- 3.místo M ČR ve foxoringu
- 3.místo M ČR na dlouhé trati
- 3.místo M ČR na krátké trati - pásmo 144 MHz
- 3.místo M ČR na klasické trati - pásmo 144 MHz 

2. Jan Michalec (veteráni nad 50 let) – člen veteránské reprezentace ČR
- 3.místo ME Rumunsko – soutěž družstev – pásmo 144 MHz
- 4.místo ME Rumunsko – soutěž družstev – pásmo 3,5 MHz
- 1.místo M ČR ve foxoringu
- 4.místo M ČR na klasické trati - pásmo 144 MHz
3. Petr Čech (veteráni nad 50 let)
- 3.místo M ČR ve sprintu
- 5.místo M ČR na krátké trati - pásmo 144 MHz
4. Jindra Papežová (veteránky nad 35 let)
- 3.místo M ČR na klasické trati - pásmo 144 MHz
- 4.místo M ČR na krátké trati - pásmo 144 MHz

Kolektivy – mládež

Tereza Synková, Michaela Kučová, Kateřina Papežová
- štafeta starší žákyně - 1. místo M ČR
Josef Papež, Martin Stárek, Tomáš Lahučký
- štafeta starší žáci - 2.místo M ČR 
Roman Borovička, Anna Oplová, Vojtěch Papež
- štafeta junioři - 4.místo M ČR 


Kolektivy – dospělí a veteráni
Hana Najmanová, Kateřina Kučová, Eliška Kuncová
- štafeta ženy - 1.místo M ČR
Jan Michalec, Petr Čech, Miroslav Vlach
- štafeta veteráni - 2.místo MČR
Copyright ARDF-CHEB 2007, stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM

Lukyna | www.tisk-slozenek.cz | Drevoplot | www.cfklub.cz