Monday 25. 09. 2017    
úvod | asociace ROB |
ARDF TEAM CHEB
OK 1 KCH

Úspěchy v roce 2010

Jednotlivci – mládež a dorost
 
1. Roman Borovička - junioři - reprezentant České republiky
                                               5. místo Mistrovství světa - pásmo 144 MHz - jednotlivci
                                               2. místo Mistrovství světa - pásmo 3,5 MHz - družstva
                                               3. místo Mistrovství světa - pásmo 144 MHz - družstva
                                               1. místo Mistrovství ČR - pásmo 144 MHz - klasika
                                               2. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - sprint
                                               3. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - foxoring
                                               3. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - noční
                                               3. místo Mistrovství ČR - pásmo 144+3,5 MHz - dlouhá trať
                                               4. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - krátká trať
                                               4. místo Mistrovství ČR - pásmo 144 MHz - krátká trať
                                               4. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - klasika
 
2. Anna Oplová - starší žákyně - reprezentantka České republiky
                                               2. místo Mistrovství Evropy - pásmo 144 MHz - družstva
                                               1. místo Mistrovství ČR - pásmo 144 MHz - krátká trať
                                               2. místo Mistrovství ČR - pásmo 144 MHz - klasika
                                               2. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - foxoring
                                               3. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - klasika
                                               4. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - sprint
 
3. Kateřina Papežová - mladší žákyně
                                               1. místo Mistrovství ČR - pásmo 144 MHz - klasika
                                               2. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - klasika
                                               2. místo Mistrovství ČR - pásmo 144 MHz - krátká trať
                                               2. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - krátká trať
                                               3. místo mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - sprint
 
4. Tereza Synková - mladší žákyně
                                               1. místo Mistrovství ČR - pásmo 144 MHz - krátká trať
                                               1. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - foxoring
                                               2. místo Mistrovství ČR - pásmo 144 MHz - klasika
                                               3. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - klasika
                                               3. místo mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - krátká trať
 
5. Martin Stárek - mladší žáci
                                               2. místo Mistrovství ČR - pásmo 144 MHz - krátká trať
                                               5. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - foxoring
 
6. Tomáš Lahučký - mladší žáci
                                               4. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - sprint
                                               5. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - krátká trať
 
7. Michaela Kučová - starší žákyně
                                               3. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - foxoring
 
8. Daniela Trpáková - mladší žákyně
                                               5. místo Mistrovství ČR - pásmo 144 MHz - klasika
 
9. Tereza Francková - juniorky - reprezentantka České republiky
                                               4. místo Mistrovství ČR - pásmo3,5MHz - sprint
 
10. Charlota Svatková - mladší žákyně
                                               5. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - sprint
 
11. Monika Procházková - juniorky
                                               5. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - foxoring
 
Jednotlivci - dospělí
 
1. Eliška Kuncová - ženy - reprezentantka České republiky
                                               2. místo Mistrovství světa - pásmo 144 MHz - družstva
                                               2. místo Mistrovství světa - pásmo 3,5 MHz - družstva
                                               3. místo Mistrovství ČR - pásmo 144 MHz - klasika
                                               5. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - foxoring
 
2. Hana Najmanová - ženy - reprezentantka České republiky
                                               3. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - noční
                                               3. místo Mistrovství ČR - pásmo 144+3,5 MHz - dlouhá trať
                                               4. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - krátká trať
 
3. Petr Kunc - muži
                                               5. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - foxoring
 
Jednotlivci - veteráni
 
1. Miroslav Vlach - veteráni nad 40 let
                                               6. místo Mistrovství světa - pásmo 3,5 MHz - družstva
 
 
Kolektivy - mládež a dorost
 
1. Tereza Synková, Kateřina Papežová, Michaela Kučová
                                               2. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - štafety
 
2. Tereza Francková, Anna Oplová, Kateřina Kučová
                                               3. místo Mistrovství ČR - pásmo 3,5 MHz - štafety
Copyright ARDF-CHEB 2007, stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM

Lukyna | www.tisk-slozenek.cz | Drevoplot | www.cfklub.cz