Monday 25. 09. 2017    
úvod | asociace ROB |
ARDF TEAM CHEB
OK 1 KCH

Úspěchy v roce 2007

Naše úspěchy v roce 2007 – umístění na ME, MEŽ, mezinárodní závody a Mistrovství ČR

Mládež a dorost

Tereza Francková (kat.D13-15) :
1.místo ME žáků – pásmo 2 m (individuální závod)
5.místo ME žáků – pásmo 80 m (individuální závod)
1.místo ME žáků – pásmo 2 m (závod družstev)
1.místo ME žáků – pásmo 80 m (závod družstev)
1.místo M ČR ve sprintu
2.místo M ČR na krátké trati pásmo 80 m
3.místo M ČR ve foxoringu
4.místo M ČR na krátké trati pásmo 2 m
4.místo M Německa pásmo 2 m
4.místo Bereg Cup Maďarsko pásmo 2 m

Roman Borovička (kat.M13-15) :
1.místo ME žáků – pásmo 80 m (závod družstev)
2.místo ME žáků – pásmo 2 m (závod družstev)
4.místo ME žáků – pásmo 80 m (individuální závod)
6.místo ME žáků – pásmo 2 m (individuální závod)
2.místo M ČR ve foxoringu
3.místo M ČR ve sprintu
4.místo M ČR na dlouhé trati
4.místo M ČR na krátké trati pásmo 80 m
4.místo M ČR na krátké trati pásmo 2 m
4.místo M ČR na klasické trati pásmo 2 m
2.místo Bereg Cup Maďarsko pásmo 2 m
2.místo Bereg Cup Maďarsko pásmo 80 m

Lucie Samuelová (kat.D13-15) :
1.místo M ČR na krátké trati pásmo 2 m
1.místo M Německa pásmo 2 m

Jakub Papež (kat.M16-19) :
1.místo M ČR v nočním ROB
2.místo M ČR ve sprintu

Ondřej Jelínek (kat.M13-15) :
2.místo ME žáků – pásmo 80 m (závod družstev)
4.místo ME žáků – pásmo 2 m (závod družstev)
6.místo ME žáků – pásmo 80 m (individuální závod)
8.místo ME žáků – pásmo 2 m (individuální závod)

Patrik Philipp (kat.M16-19) :
2.místo M ČR na dlouhé trati
3.místo M ČR ve sprintu
3.místo M ČR na krátké trati pásmo 80 m
4.místo M ČR na krátké trati pásmo 2 m

Jiří Vlach (kat.M16-19) :
4.místo M ČR v nočním ROB
5.místo M ČR na dlouhé trati
5.místo M Německa pásmo 2 m

Lukáš Toman (kat.M16-19) :
4.místo M ČR na klasické trati pásmo 80 m

Miroslav Vlach ml. (kat.M16-19) :
5.místo M ČR ve sprintu
3.místo M Německa pásmo 2 m
3.místo Bereg Cup Maďarsko pásmo 80 m

Michaela Kučová (kat.D10-12) :
4.místo M ČR na krátké trati pásmo 80 m
4.místo M ČR na krátké trati pásmo 2 m

Anna Oplová (kat.D10-12) :
5.místo M ČR na klasické trati pásmo 2 m


Dospělí

Blanka Jiráňová (kat.D20) :
2.místo M ČR ve sprintu
2.místo M ČR ve foxoringu
3.místo M ČR na krátké trati pásmo 80 m
3.místo M ČR na krátké trati pásmo 2 m
3.místo M ČR na klasické trati pásmo 80 m
5.místo M ČR v nočním ROB
5.místo M ČR na klasické trati pásmo 2 m
1.místo M Německa pásmo 2 m
2.místo M Německa pásmo 80 m
2.místo Bereg Cup Maďarsko pásmo 2 m
2.místo Bereg Cup Maďarsko pásmo 80 m

Hana Hozmanová (D20) :
2.místo M ČR v nočním ROB


Hana Najmanová (D20) :
3.místo M ČR v nočním ROB
3.místo M ČR na dlouhé trati
5.místo M ČR ve sprintu
3.místo M Německa pásmo 2 m
3.místo M Německa pásmo 80 m

Veteráni

Miroslav Vlach (kat. M40-49) :
5.místo ME – pásmo 2 m (závod družstev)
5.místo ME – pásmo 80 m (závod družstev)
1.místo M ČR v nočním ROB
2.místo M ČR krátká trať pásmo 2 m
4.místo M ČR na dlouhé trati
5.místo M ČR klasika pásmo 2 m
3.místo M Německa pásmo 2 m

Ladislav Schejbal (kat.M50-59) :
4.místo M ČR krátká trať pásmo 2 m


Štafety

Blanka Jiráňová, Hana Hozmanová, Hana Najmanová :

1.místo M ČR ve štafetách (kat.D20)

Lucie Samuelová, Tereza Francková, Kateřina Kučová :

2.místo M ČR ve štafetách (kat. D13-15)

Luděk Bubanec, Roman Borovička, Vojtěch Papež :
3.místo M ČR ve štafetách (kat.M13-15)

Lukáš Toman, Jakub Papež, Miroslav Vlach :
3.místo M ČR ve štafetách (kat.M16-19)

Jakub Rajtmajer, Patrik Philipp, Jiří Vlach :
4.místo M ČR ve štafetách (kat.M16-19)

Copyright ARDF-CHEB 2007, stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM

Lukyna | www.tisk-slozenek.cz | Drevoplot | www.cfklub.cz